• https://www.facebook.com/KaliteliHumikAsit/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905442334826
  • https://www.youtube.com/channel/UCtE15TnUGmfPXaR7X5mw-Lg
FİYAT LİSTESİ
ÜRÜN SİPARİŞİ
    • FABRİKA VE LABORATUVAR GÖRÜNTÜLER

BAS PLUS SERBEST AMİONO ASİT

BAS PLUS bitki tarafından çok hızlı bir şekilde kullanılan yüksek oranda aminoasit ve  tıbbı ve aromatik bitkilerden elde edilen peptit içerir. Stres önleyici bir gübredir.Mevsimsel ani sıcaklık farklılıkları ,tuzluluk,fitotoksite ve çevresel stres faktörlerine karşı bitki direncini güçlendirir.Gübreler ile birlikte karıştırılarak kullanıldığı zaman ,diğer gübrelerin bitkiye alım hızının ve yararlanımının maksimum düzeye ulaşmasına yardımcı olur. Ürün gelişimi için gerekli olan aminoasit ihtiyacını karşılar. yapısındaki glutamik asit,glisin,prolin ,lizin gibi aminoasitler sayesinde yüksek bir şelatlama ajanı olarak bereber kullanılan mikro elementleri alınabilikılar.

BAS PLUS   SERBEST AMİNOASİT içerikli sıvı organik gübremiz ; Bitkilerin hızlı,sağlıklı ve gür gelişimini sağlar.Çiçeklenmenin düzgün,meyve sayısı ve kalitesinin yüksek olmasını teşvik eder.Hasat süresini kısaltır.Üründe erkencilik sağlar.BİTKİNİN STRES koşullarına karşı dayanıklılığını artırır.

Yapraktan 100 lt su içersinde 250-300 cc ,Damlamadan ise dekara 1,5 lt gelecek şekilde uygulama yapılmasını tavsiye ederiz.