• https://www.facebook.com/KaliteliHumikAsit/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905442334826
  • https://www.youtube.com/channel/UCtE15TnUGmfPXaR7X5mw-Lg
FİYAT LİSTESİ
ÜRÜN SİPARİŞİ
    • FABRİKA VE LABORATUVAR GÖRÜNTÜLER

BİTKİNİN ANA SÜTÜ B.A.S. VET

  

B.A.S. VET BİTKİNİN ANA SÜTÜ                                                                   

YARARLARI:

Yetiştiriciliğini yaptığımız ürünler ,gelişme döneminde AZOT ,FOSFOR,POTASYUM ve elzem olan bitki besin elementlerini rahatlıkla bitki kök bölgesinde bulmak ister. Çünkü Bitkini ağzı kökleri burnu yapraklarıdır. Bir binanın temeli ne kadar sağlam ise üzeride  o kadar sağlam olur. B.A.S . VET  kullanılan gübrelerin yarışlılığını artırarak Sağlıklı bir kök gelişimini sağlamaya yardımcı olduğu gibi bünyesindeki doğal SERBEST AMİNOASİTLER ile  bitkinin dengeli bir şekilde gelişmesini teşvik eder.

Kullanılan kimyasal gübrelerin yarayışlılığını artırır, kullanım miktarlarını düşürür. Yumrulu bitkilerde ;şeker pancarı, patates, havuç   tohumun genetik verim potansiyelinin maksimuma çıkmasına yardımcı olur Ph yüzünden alınamayan besinleri çözerek bitkiye kazandırır. 

Kullanma zamanı :

Tarla ve bahçe bitkilerinde ;sezon boyunca 2 -3 kez 1,5 lt sulama suyu ile birlikte .Yağmurlama sulamada sulamanın ilk diliminde yaprakta iz kalmayacak şekilde köke indirilmelidir.

Meyve ağaçlarında ; çiçeklenme öncesinde ve meyve tutumunda ağacın yaşına göre min 150cc ağacın taç izdüşümüne ,damlama var ise 50 ağaç için 3 yaş ve üzeri minumum 1,5 lt/dekara uygulanır.

 

 

 

ÜRÜNÜNÜZÜN GENETİK VERİM POTANSİYELİNİ    B.A.S. VET      HUMİK ASİT İLE ZORLAYIN