• FABRİKAMIZDAN GÖRÜNTÜLER
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

BİTKİNİN ANA SÜTÜ B.A.S. VET

  

B.A.S. VET BİTKİNİN ANA SÜTÜ                                                                   

YARARLARI:

Yetiştiriciliğini yaptığımız ürünler ,gelişme döneminde AZOT ,FOSFOR,POTASYUM ve elzem olan bitki besin elementlerini rahatlıkla bitki kök bölgesinde bulmak ister. Çünkü Bitkini ağzı kökleri burnu yapraklarıdır. Bir binanın temeli ne kadar sağlam ise üzeride  o kadar sağlam olur. B.A.S . VET Sağlıklı bir kök gelişimini sağlayarak bünyesinde doğal olarak  barındırdığı   AZOT, FOSFOR, POTASYUM ve SERBEST AMİNOASİTLER ile  bitkinin dengeli bir şekilde gelişmesini sağlar.

Kullanılan kimyasal gübrelerin yarayışlılığını artırır, kullanım miktarlarını düşürür. Yumrulu bitkilerde ;şeker pancarı, patates, havuç   tohumun genetik verim potansiyelinin maksimuma çıkmasını sağlar. Dolayısıla ; verim artışı ,polar atışına sebebiyet veririr. patateste çatlamalar engel olur. Domates,biber,patlıcan,salatalık  vb tarlada ve serada mükemmel meyve tutumu ve gelişmesi sağlıklı bir köklenme sağlar. Ph yüzünden alınamayan besinleri çözerek bitkiye kazandırır. Yem bitkilerinde verim ve kaliteyi artırır.

Kullanma zamanı :

Tarla ve bahçe bitkilerinde ;sezon boyunca 2 -3 kez 1,5 lt sulama suyu ile birlikte .Yağmurlama sulamada sulamanın ilk diliminde yaprakta iz kalmayacak şekilde köke indirilmelidir.

Meyve ağaçlarında ; çiçeklenme öncesinde ve meyve tutumunda ağacın yaşına göre min 150cc ağacın taç izdüşümüne ,damlama var ise 50 ağaç için 3 yaş ve üzeri minumum 1,5 lt/dekara uygulanır.

 

 

 

PANCARDA POLAR VE VERİM ARTIŞI

PATATESTE  HOMOJEN  BÜYÜME  KALİTELİ ÜRÜN,

MEYVE VE SEBZELERDE MÜKEMMEL KALİTE VE VERİM ARTIŞI

ÜRÜNÜNÜZÜN GENETİK VERİM POTANSİYELİNİ        B.A.S. VET     İLE ZORLAYIN